Jdi na obsah Jdi na menu
 


Plavky pro tuto sezónu poznáte jednoduše, jsou elegantní, střižené tak aby lichotily vaší postavě a napomáhaly tvarování siluety, popřípadě skryly drobné nedostatky. Barvy a vzory jsou samozřejmě aktuální – pruhy, retro vzory a dokonce i sem pronikly určité detaily z let osmdesátých.

 

Vzory a barvy

Pokud jste si zamilovaly proužek, nemusíte se ho vzdát ani u plavek, dokonce je můžete vhodně doplnit i kšiltem se stejným vzorem. Velmi pěkně vypadají plavky s květinovým vzorem. Budete se cítit jako víla a navíc květinový vzor je trendy. S geometrickými vzory opatrně, mohly by rozšířit partie, které byste raději zúžily. Černá, ta nechybí v žádné kolekci, je elegantní, jednoduchá a navíc zeštíhluje. Zajímavě vypadá podprsenka, jež má každý díl jinak zbarvený, například jeden díl jednobarevný a druhý třeba s puntíky.

Mezi trendy barevné odstíny letos patří zářivě syté, pastelové i neutrální. Dominující tóny jsou bílá, černá, aqua, lila a nechybí ani červená.

 

Dvoudílné plavky

Mezi podprsenkami si vybere opravdu každá. Na výběr máte podprsenky s kosticemi nebo bez kostic, s výztuží, bez výztuže nebo s vyjímatelnou výztuží nebo byste raději měla podprsenku s košíčky push up, která dokáže zvětšit prsa až o jednu velikost. Dalšími střihovými detaily jsou trendové bikiny s trojúhelníčkovým tvarem, s vázáním za krk nebo tankiny (to jsou plavky, které mají vrchní díl v podobě topu)

 

Jednodílné plavky

Myslíte si, že jednodílné plavky určené na sport jsou obyčejné, jednoduché a nezajímavé. Dnes si můžete vybrat i opravdu pěkné, zajímavě střižené a překrásně zbarvené plavky na sportovní plavání. Osobně jsem si velmi zamilovala elegantní plavky, které mají výkroje na stranách a zužují pas. Pokud chcete odpoutat pozornost od zadečku a pasu, oblečte si plavky se vzorem v horní části prsou a jednobarevnou spodní částí.